Únor 2013

Assassins creed IV: Black Flag

28. února 2013 v 20:14 Novinky - ASSASSINS CREED
Je to tak - Ubisoft právě potvrdil Assassins creed 4. Už žádné dohady ani teorie, nyní už víme, že nový díl AC bude pravděpodobně z pirátského prostředí v okolí Bahám, Jamajky a Kuby kolem 17. - 18. století.
Novým Asasínem bude nejspíš Edward Kenway, otec Haythama, kterého známe z posledního vydaného dílu Assassins creed (zkráceně Connorův otec, templář). Edward je podle všeho vrah, lupič a možná i pirát. Co se týče ostatních informací, podrobnosti o nich se údajně dozvíme přístí týden v pondělí, tedy 4.3.2013.


Co se týče mého názoru, na Asasína mi "vrah, lupič a pirát" nějak nesedí... Vůbec, pirátské prostředí nikdy nebylo mou silnou stránkou, ale rozhodně nehodlám odsuzovat hru bez jistých informací. Kdo ví, třeba nás Assassins creed IV (ne)mile překvapí. :)
Kim

The Sims - ROZCESTNÍK

25. února 2013 v 19:07

Hry

Novinky

Ke stažení


Crysis - ROZCESTNÍK

25. února 2013 v 18:59

Hry

Novinky

Postavy


Far Cry - ROZCESTNÍK

25. února 2013 v 18:58

Hry

Novinky

Postavy


Assassins Creed - ROZCETSNÍK

25. února 2013 v 18:56

Hry

Novinky

Postavy


Hry - ROZCESTNÍK

25. února 2013 v 18:41

Assassins Creed

Far CryCrysis

The Sims


Zdravím! :)

24. února 2013 v 8:36 | Kim
Zdravím a vítám Vás na mém blogu (komu to zatraceně píšu?!)

Jmenuji se Kimberly Misterioso (tedy nejmenuji, ale vy to tak berte) (nebo také jen a pouze Kim) a co se týče blogování, rozhodně nejsem úplný zelenáč... I když s grafikou si nějak moc nerozumím. Téma tohoto blogu bude takovej mix, kterej si můžete odvodit od Playroom (nemyslím tím "Herní koutky" v obchodech, kde mají rodiče tendenci nechat děti na celé odpoledne a jít si někam užít!). Hlavní tématikou však asi budou hry od Ubisoftu nebo EA, které jsou, dle mého názoru, nejlepší. Když to budu ještě více přibližovat, mám na mysli HLAVNĚ Assassins creed, hru, která mě pohltila už jen po tom, co jsem ji spustila. :)

Ještě blog potřebuje mnoho změn a oprav, ale dělám opravdu co můžu, i když to chvilku zabere. Dobře pro mě, že během tohohle přenastavování apod. sem nikdo nechodí. Ale i tak, doufám, že se vám tu bude líbit a že si i něco zajímavého přečtete. :)

Kim

Nothing is true, everything is permitted.